Yeni God of War

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Duyurulduğundan bu yana uzun zamandır sessizliğin hakim olduğu Sony Santa Monica StudioGod of War ile ilgili yeni yeni bilgiler vermeye devam ediyor. PlayStation 4 için E3 2016 fuarında duyurulan yeni oyun, meğerse üç yıldır geliştiriliyormuş.

Oyuncular genellikle Twitter üzerinden oyun geliştiricilerine merak ettikleri soruları sormaları neticesinde, resmi organizasyonların haricinde de ufak tefek bilgilere sahip olmamızı sağlıyorlar. Kısa bir süre önce yine Twitter üzerinden yeni God of War oyununa yönelik olarak projenin başındaki isim olan Cory Barlog‘a AndreaMarioRibo isimli bir kullanıcı tarafından oyunun geliştirilmesine ne zaman başlandığı ile ilgili bir soru soruldu.

gowds3ya

Sizlerin de yukarıda gördüğü gibi, PlayStation 4 için özel olarak piyasaya çıkacak olan yeni God of War oyunu için geliştirme süreci 2013 yılının ortalarında başlamış. God of War: Ascension oyununun 12 Mart 2013 tarihinde piyasaya sürüldüğünü hesaba katacak olursak, birkaç ay sonrasında da yeni oyun için kolların sıvanmış olduğu anlamına geliyor.

Bir başka kullanıcı tarafından gelen soruysa, yeni God of War oyununun Kratos için PlayStation 2 platformunda başlayan üçleme gibi bir üçlemenin de PlayStation 4 ile mi başlayacağı, yoksa yepyeni bir hikayemi mi olacağı yönündeydi. Bu soruya da cevap veren Barlog, yeni oyunu yepyeni bir hikaye olacağını belirtti.

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post