Sniper: Ghost Warrior 3’ün Yeni Videosunda Kesimevine Giriyoruz

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Geliştirici stüdyo CI Games, Sniper: Ghost Warrior 3 ile ilgili yeni oynanış videoları yayınlamaya devam ediyor. 4 Nisan 2017 yılında PCPlayStation 4 ve Xbox One için çıkması beklenen oyun için bugün ana senaryo ile ilgili yeni bir video daha beğenimize sunuldu.

Bir hatırlatma yapmak gerekirse, patlak vermesi an meselesi olan bir savaşı önlemek amacıyla Gürcistan topraklarında ayak basacağımız Sniper: Ghost Warrior 3 oyununda, Jonathan North isimli emekli bir Amerikan Denizci askerini yöneteceğiz. Yapı olarak açık dünya oynanışa geçmiş olan serinin yeni oyunu için bugün Slaughterhouse adı altında yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. Toplamda on yedi dakika uzunluğunda olan bu video hem Sniper: Ghost Warrior 3 oyunundaki bir görevi başından sonuna kadar gösteriyor, hem de geliştiricinin yorumlarıyla bazı detayları öğrenebilme imkanı sunuyor.

Videonun hemen başlangıcında, üzerinde WEAPON CACHE (SİLAH ZULASI) yazan kutudan hazır sette (Loadout) her bir silah ve her bir aygıt için mevcut olan bir dizi özelleştirme seçeneklerine bakabiliyoruz. Standart susturucu ve mermi seçiminin haricinde, bir dizi aygıtı yanımıza alabiliyor ve üzerinde değişiklik yapabiliyoruz.

Diğer bir önemli nokta ise tabi ki de Drone. Drone, Far Cry serisindeki kamera ile benzerlik gösteriyor, ama daha işlevsel bir yapıya sahip olacağı söyleniyor. Videoda ise düşmanları teker teker işaretledikten sonra, uygun yerlere geçerek her birini teker teker bertaraf etmemize olanak tanıyor.

Videonun ilerleyen kısımlarında ise, Sniper: Ghost Warrior 3 oyunu ile ilgili mekaniklere bakış atma imkanımız oluyor. Bunlar da üretim, sorgulama ve gündüz ve gece geçişi olarak sıralanıyorlar. Ayrıca düşmanların bizi nasıl tespit ettiğini de görebiliyoruz.

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post