MSI GTX 980Ti

Yorum Yok
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

MSI, GAMING ekran kartları serisinin yeni amiral gemisi MSI GTX 980 Ti GAMING 6G modelini duyurdu. Bu etkileyici ekran kartıNVIDIA‘nın Maxwell GM200 grafik işlemcisi ile referans modelden çok daha yüksek bir saat hızı ile çalışıyor. 6GB GDDR5 video belleği sayesinde akıcı bir 4K oyun deneyimi sunarken ödül sahibi Twin Frozr V termal tasarımı ile benzersiz bir soğutma ve akustik performansa sahip. Bu özel görünüm ve hissi daha da belirginleştirmek için MSI GTX 980 Ti GAMING 6Gsağlam metal bir arka koruma plakası ile güçlendirildi.

Heyecan verici GAMING serisine ek olarak MSI, meraklıları için egzoz termal çözüme sahip 2 yeni referans model de sunuyor. MSI GTX 980 Ti 6GD5 modeli hemen piyasaya çıkacak. Military Class 4 bileşenlere sahip yepyeni gümüş renkli MSI GTX 980 Ti 6GD5 V1 modeli ise hemen ardından piyasaya sürülecek.

LED_animation

GTX 980 Ti GAMING 6G modelinin gelecek nesil GAMING ekran kartlarına eklenmesi ile MSI bir kez daha PC oyunlarında çıtayı yükseltmiş oldu. Özel MSI GAMING App uygulaması sayesinde oyuncular artık OC,Gaming ve Silent modları arasına ihtiyaçları doğrultusunda anında geçiş yapabilecekler. Mavi ışık yayılımını azaltarak göz yorgunluğunu engelleyen öze özel EyeRest moduna ek olarak oyun ve film için bazı monitör renk profillerine hızlı geçiş olanağı sunmasının yanında yeni LED denetim sekmesi ile oyuncular artık 5 farklı ışıklandırma modundan birini seçerek oyunlar için en uygun ortamı tek bir tıklamayla oluşturabilecekler.

rnnz6BQ

Teknik Özellikler

Bellek Miktarı : 6GB, 384 bit
Bellek Türü : GDDR5
Bağlantı Arabirimi : PCIExp
Grafik Chipseti : Geforce GTX 980 Ti
Engine Clock (MHz) : 1178, Boost Clock: 1279
Memory Clock (MHz) : 7012
Memory Bandwidth : 336 GB/s
CUDA Cores : 2816
Power Connector: 1x 8pin
Direct X Desteği: 12
Open GL: 4.4

 

Ön İnceleme

Test Sonuçları

9 OE Skor

"Msi GTX 980Ti G6 inceleme sonuçları"

Ürün Fiyatı::

₺2.682

Nereden Alınır

  • Bölgenizdeki Yetkili Satıcılara Başvurun

Başarılı

  • Serin Çalışması
  • Ses Düzeyi
  • Enerji Verimliliği

Başarısısz

  • Klasik Tasarım
  • Yüksek Fiyat

Test Edilen Bileşenler

  • Tsarım 90%
  • Performans 100%
  • Ulaşılabilirlik 70%

Yorum Yazın review