Red Dead Redemption 2 Konusu Belli Oldu

Yorumlar
(3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Geçtiğimiz ayın ortalarında duyurulmuş olan Red Dead Redemption 2 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Duyurudan kısa bir süre sonra yayınlanan ilk fragman ile yine eşsiz bir vahşi batı deneyimi yaşayacağımızın her halinden belli olduğu Red Dead Redemption 2, söylenene göre duygusal açıdan da oldukça derinliği olan bir oyun olacak.

Oyun dünyası ile yakından ilgili olup da Rockstar Games tarafından geliştirilen oyunlardan haberi olmayan yoktur. Her sene yeni bir oyun çıkartmaktan kaliteye önem veren bir firma olarak tanınan Amerika menşei geliştirici, bu zamana kadar Red Dead RedemptionGrand Theft Auto V ve Bully gibi halen oynanmakta olan sayısız kaliteli oyunu bizlerle buluşturdu. Red Dead Redemption 2 ise bu zincire yeni bir halka ekleyecek. MKM Partners adı altında düzenlenen bir etkinlikte GameSpot mikrofonuna konuşan Take-Two patronu Strauss Zelnick, yeni oyun ile ilgili olarak bazı açıklamalarda bulundu. Öyle ki, Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 ile oyunculara kaliteli hikaye ögeleri ve kaliteli oynanış ögeleri sunacak. Buna ek olarak, firma olarak vahşi batı temalı bir oyunu neden desteklemek konusunda istekli olduklarına da değindi.

“Geleneksel mantıktaki bir vahşi batı ilgi çekmeyeceği yönündeydi.” yorumunda bulundu Strauss Zelnick ilk Red Dead Redemption için ve devam etti. “İnsanların hayal gücünü esir alan farklı bir batısal bakış açısı denedik. Red Dead’i piyasaya sürdüğümüzde başarılı oldu. Ve o zamanlar bunun için uygundu. Ve sanırım Amerika’nin büyük, genişleyen iyimser görüntüsü için uygun bir zaman. Ve bunun sevimli olması gerekmiyor.”

Bu tarz açıklamalar genelinde oyun geliştiricileri tarafından sıkça yapılır, ama iş Rockstar Games ve Take-Two’ya gelince, ne kadar doğru çıktığı ortada. Bu yüzden de, bu yönde yapılan açıklamalardan sonra heyecanımız biraz daha artmadı desek yalan olur.

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post