Mortal Kombat X Artık İOS’ta

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Mortal Kombat X iOS ve Android için de duyurulmuştu. Oyunun geliştirici NetherRealm, Injustice’da da yaptığı gibi oyunun daha basitleştirilmiş versiyonunu ücretsiz olarak oyunculara sunacak. Basitleştirilmiş olmasına rağmen oyunun ruhundan kopmadığını da belirtmeden geçmeyelim.

MKX‘in mobil platform için çıkacağı duyurulmuş fakat çıkış tarihi bizlerle paylaşılmamıştı. Buna yönelik sorulan sorular ise cevapsız kalmıştı. Birçok oyuncu ise mobil versiyonunun asıl oyunun çıkışından sonra bizlerle buluşacağını düşünmekteydi. Ancak stüdyo beklenin aksine mobil versiyonu daha önce yayınlandı.

Appstore üzerinden ücretsiz olarak edinilebilen oyun iPhoneiPad ve iPod Touch‘lar üzerinden oynanabilir durumda. Giriş yaptıktan itibaren çoğu dövüşçüye erişebildiğiniz versiyonda özel hareketleri ve fatality’leri açmak için çeşitli biriktirmeler yapmanız gerekiyor. Buna rağmen Sub-Zero, Scorpion, Raiden gibi karakterleri hemen oynayabiliyor olmak oldukça eğlenceli oluyor.

Şimdilik günlük görev ve online dövüş modları aktif olan oyun için yakın zamanda yapılacak bir güncellemeyle challange modları da gelecek. Böylece daha fazla seçeneğe sahip daha oynanabilir bir oyun elde edilecek.

14 Nisan tarihi itibariyle PC, PS4 ve Xbox One platformları için yayınlanacak oyunun raflara çıkmasından sonra mobil platformlar arasındaki bağlantı da sağlanacak. Böylece faction savaşlarında mobil kullanıcıların yaptığı dövüşlerde etkili olacak.

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post