Mafia 3’ün Duyuru Videosu Sızdırıldı

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Mafia 3 bekleyen oyuncular için çok hareketli günler geçiyoruz. Geçtiğimiz günün ilk saatlerinde Mafia 3 duyurusuna dair ibareler ortaya çıkmıştı. O haberde oyunun dağıtımcısının yeni oyuna dair alan adlarını aldığını ve duyurusunun ise yakın zaman sonra yapılacağını söylemiştik. Bugün ise daha bomba bir haber karşımızda duruyor.

Mafia 2’nin sonu aslında çok da devam edecek gibi bitmemişti. Ama ne olursa olsun serinin hayranları yeni bir oyun görmek ve yeraltı dünyasının atmosferini bir kez daha koklamak istiyorlardı. Çıkan alan adı haberinden sonra iyice heyecanlanan oyuncular için daha bomba bir haber ortaya çıktı. Daha doğrusu bir video göründü.

Bazı zamanlarda dağıtımcı şirketler oyunların tanıtımlarını basın mensupları için önce yaparlar. Bütün dünyayla paylaşılmadan önce küçük bir gösterimle birlikte ilk duyuru onlar için yapılır aslında .Ortaya çıkan videoda ise bir duyuru ortamının olduğu aşikar. Arkadan gelen çığlık sesleri ile birlikte Mafia III yazısını ve 2016 tarihini görebiliyoruz.

Tabii bunun başka bir duyuru videosundan alınan seslerle yapılmış sahte bir video olma olasılığı da var. Ancak son günlerde çıkan söylentilere bakarsak, gerçek olma ihtimali de bir hayli yüksek. Bekleyip, göreceğiz!

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post