Humble Bundle Haftalık Paketi Yine Harika Oyunlarla Karşımızda

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Her hafta yeni oyunlarla karşımıza çıkan Humble Bundle, bu sefer yine ilgi çekici yapımlarla göz dolduruyor. Leading Ladies 2 olarak geçen bu pakette ana karakterlerimizin kadın karakterler olması ilgi çekici nokta. Örneğin benim sevdiğim platform türü yapımlardan biri Trine serisinden Trine 2.

Trine 2 önceki oyuna istinaden 2 boyutla devam ederken arada 3 boyuta da göz attığımız ender türlerden bir yapım. İlk oyunda beni en çok içine çeken masalsı anlatımı oyuna renk katıyor ve sizin de oyunun atmosferi sayesinde kendinizi içinde hissetmenizi sağlıyor. trine_2__frog_screenshot-wallpaper-1920x1080

 

Diğer ilgi çeken oyun ise daha yeni çıkmasına rağmen Humble Weekly Bundle’da boy gösteren Sunset. Sunset’te 1972 yılında askeri yönetimin hakim olduğu bir Latin Amerika ülkesinde Angela Burnes adlı karakteri yönlendiriyoruz. Oyundaki ana karakterimizin bir temizlikçi ve işverenimiz de bu ayaklanmada önemli bir isim.

sunset-game

 Haftalık Humble Bundle paketinde istediğiniz fiyatı ödeyerek Trine 2: Complete Edition, Lumino City ve Hack n Slash‘e sahip olabiliyorsunuz. Ödediğiniz fiyat ortalama üzerinde olursa bu oyunlara A City Sleeps ile The Marvelous Miss Take de ekleniyor. Eğer pakete 12 dolar ya da üzeri bir fiyat öderseniz Gravity Ghost ve Sunset‘e de erişebiliyorsunuz.
Paketi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post