Halo 5’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

343 Industries tarafından geliştirilmekte olan Halo‘nun yeni serisi Halo 5: Guardians‘ın çıkış tarihi belli oldu. Bununla birlikte iki yeni video da yayınlandı.

Microsoft tarafından yayınlanacak olan Halo 5: Guardians çıkış tarihinin yanı sıra iki adet de senaryo hakkında bilgiler sunan Master Chief ve Spartan Locke diyalog videoları yayınlandı.

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre Halo 5: Guardians 27 Ekim tarihinde oyun severler ile buluşacak. Oyun bundan yaklaşık üç ay önce beta sürümünü oyuncularla buluşturmuştu ve olumlu yorumlar almıştı.

Halo 5: Guardians‘ın üç farklı paketi bulunacak. Bunlar Standart Edition, Limited Edition ve Limited Collector’s Edition olarak belirlendi. Standart Edition’un içeriği oyun ve poster olacak. Fiyatı ise 60 $ olarak belirlendi. Limited Edition paketinde ise oyun, poster, steelbook ve Spartan güçlendiren bir eşya bulunuyor. Fiyatı ise 100 $.  Limited Collector’s Edition’ın paket içeriğinde ise tüm içerikler dahil ek olarak oyun adına bir heykel bulunuyor. Paketin fiyatı ise 250 $ gibi bir ücrete sahip olacak.

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post