Gamescom 2015’in En İyi Videoları

Yorumlar
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Gamescom 2015 rüzgarı geldi geçti. Konferanslar sırasında şirketler bizlere daha önce gösterdikleri oyunların yanı sıra ilk defa karşımıza çıkan oyunlara dair de videolar yayınladılar. Bizde bütün tanıtımların ve gösterimlerin bitmesini bekledikten sonra bunların en iyilerini derleyelim dedik.

Daha önceki senelere göre daha az katılım olsa bile daha bomba içerikler gördüğümüz fuara dair aklımızdan onlarca yıl gitmeyecek videolar da izleme şansına eriştik. İşte o en iyi videolar:

– Quantum Break

Xbox One için çıkacak en heyecan verici oyunlardan bir tanesi olan Quantum Break, Xbox konferansının yıldızlarından bir tanesiydi. Bomba bir hikaye ve oynanışla gelmesi beklenen oyun için yayınlanan “Zaman Güçtür” isimli video, gerçekten en iyilerden biriydi.

– Mafia III

Uzun zamandır beklenilen oyunlardan bir tanesi olan Mafia III, sonunda Gamescom 2015 sırasında duyuruldu. İsmi bile gösterilse yetecek oyun için harika da bir video hazırlanmıştı. Oyuncuların aklında hala soru işaretleri olsa da ilk videonun mükemmel olduğunun altını çizmek gerek.

– Star Wars: Battlefront

Kişisel olarak oyuna ön yargılar ile yaklaşıyor olsam bile, Gamescom sırasında beklenen açıklamalardan bir tanesi geldi. Gösterilen videoyla birlikte oyunda hava savaşlarına katılabileceğimiz açıklandı.

Videonun tamamı olmasa da yukarıda izlediğiniz kısmı bir hayli etkileyiciydi. En azından ben etkilendim.

– Unreval

Electronics Arts’tan beklenmeyecek bir oyun olan Unreval, E3 2015’in de yıldızlarından bir tanesiydi. Martin Sahlin’in unutulmayacak sunumundan sonra söylediği gibi oyunun gerçek bir sevgiyle hazırladığını anlamıştık.

Gamescom sırasında da sunum yine sevecen ve içtendi. Hatta demoyu yöneten yapımcılardan bir tanesi bölümü bile geçemedi.

– Halo Wars 2

Xbox için hazırlanan strateji oyununun ilk 360 için piyasaya sürülmüştü. Gamescom 2015 sırasında ise Creative Assembly ile ikinci oyunun hazırlandığını öğrendik. Oynanışa dair herhangi bir şey göremedik ama harika bir tanıtım videosu izledik.

– We Happy Few

Oyuna dair haberler Gamescom’dan bir hayli önce çıkmıştı. Ama fuar sırasında oldukça etkileyici bir video yayınlandı. Yapımcıların yapmak istediklerini tam anlamıyla bizlere anlatan videodan sonra merakla oyunu beklemeye başladık.

– World of Warcraft: Legion

Blizzard, yılların verdiği tecrübeye binaen artık inanılmaz işlerin altına imza atıyor. Şirketin yayınladığı her videoyla etkilenme seviyemiz de bir üst kademeye çıkıyor. WoW için duyurulan yeni eklenti paketi Legion’da sinamatik videosuyla izleyen herkesi büyülemeyi başardı.

– Homefront: The Revolution

Crytek’in yaşadığı finansal krizin ardından hakları Deep Silver’a satılan oyun, hala etkileyiciliğini koruyor. İlk defa oynanış videosuyla karşımıza çıkan yapımcılar, uzun bekleme sürecimize değeceğini de gösterdi. Çıksa da oynasak dediğimiz oyunlara bir yenisi daha eklendi.

Destiny: The Taken Kings

Bungie’nin harika oyunu Destiny için yayınlanacak yeni eklenti paketi, bütün oyuncuları etkilemiş durumda. Oyuna devasa içerikler ekleyecek paket için yayınlanan sinematik video ise bir o kadar güzeldi. Bize sadece alkışlamak düştü.

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post