Five Nights at Freddy’s 3 Steam’de Belirdi

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Bağımsız korku oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren, birçok YouTube yayıncısının takıntısı haline gelmişFive Nights at Freddy’s serisinin üçüncü oyunu beklenmedik bir anda Steam’de yayınlandı. Geliştirici Scott Cawthon‘ın çok fazla bahsetmediği, sadece ocak ayının başlarında bir kere duyurulmuş olan oyun korku severleri erkenden karşılamış olabilir.

yun hakkında açıklanan detaylara geçmeden önce Five Nights at Freddy’s 3’ün şu anda Steam’de 15 TL‘ye satıldığını belirtelim.

Yeni oyunun detaylarına gelirsek, herhangi bir detayı yok! Kandırılmaktan hoşlanmıyorsunuz öyle değil mi? Ancak zaten seriyi takip ediyorsanız hemen hemen neyle karşılaşacağınızı biliyorsunuzdur.

Birinci ve ikinci oyunda olduğu gibi pizza dükkanından devam edecek Five Nights at Freddy’s 3, son oyundan 30 sene sonrasını konu alıyor. Freddy Fazbear’s Pizza kepenklerini kapatalı 30 sene olmuş ve o zamanlarda yaşanan trajik olaylar sadece bir anı olarak kalmış. Ancak bu korkuyu tekrar canlandırmak isteyenler bölgeyi araştırmaya gidiyor ve olaylar gelişiyor.

 

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post