Fallout 4’ten Yeni Video

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Bethesda, Fallout 4 ile ilgili sunuma oyundaki ayrıntılardan bahsederek başladı. Sunucu oyunda yer alan her butonun ayrı ayrı tasarlandığına dair bilgiler verdi. Daha sonra gösterilen fotoğrafta ise oyunun tasarlanmaya başlandığı an bizlere gösterildi.

Yayınlanan fotoğraflardan sonra ilk oynanış videosu bizlere gösterildi. Yayınlanan ilk kısımda karakter tasarım ekranını ve oyunun başını görebiliyorduk. Fallout 4 için hazırlanan karakter yaratma ekranının gelmiş geçmiş en iyilerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Hikayeye dair daha fazla detay paylaşmak istemeyen Bethesda, hemen ardından bizlere gerçek bir oynanış videosu sundu. Savaş mekaniklerinden diyaloglara dair birçok ayrıntının olduğu video ise uzun süredir bekleniyordu.

Oyunda dair paylaşılan detaylardan sonra karşımıza çıkan diğer ayrıntı ise yeni Pip Boy oldu. Dahası seride gördüğümüz bu kol bilgisayarının koleksiyon versiyonuyla birlikte gerçeğinin oyuncularla buluşturulacağı söylendi. Hazırlanan bir mobil uygulamayla telefonunuzu Pip Boy yapabileceksiniz.

Silah yaratma ve malzeme detaylarına dair anlatıdan sonra oyunun çıkış tarihi de bizlerle paylaşıldı. Fallout 4, 10 Kasım 2015 tarihinde piyasaya sürülecek.

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post