Evolve’un Haritaları Bedava Olacak

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Turtle Rock Studios’un merakla beklenen oyunu Evolve ile ilgili güzel haberler gelmeye devam ediyor. Firma yetkilileri geçtiğimiz gün yaptıkları bir açıklamayla oyun için yayınlanacak DLC haritalarının bedava olacağını duyurdu.

Evolve grubu olarak, oyunumuzu takip eden hayran kitlemizi bozmak istemiyoruz. İşte bu yüzden oyunumuz için çıkaracağımız bütün haritalar bedava olacak. Sırf bir şeyi satın almadıkları için insanların sunuculardan atılmasını istemeyiz,” diyor baş tasarımcı Phil Robb, verdiği bir demeçte.

Son yıllarda pek çok multiplayer oyununun sorunun bu olduğu düşünülürse Turtle Rock’ın yerinde bir hamlede bulunduğunu söylemek yanlış olmaz. Ayrıca Payday 2’de kullanılan bir sistemi de deneyeceklerini açıkladılar.

“Satın alınabilir karakterlerimiz ve canavarlarımız da olacak elbette. Ama bunları satın almak istemezseniz hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Onları satın alan bir arkadaşınızla oynadığınızda oyun tecrübeniz otomatik olarak seviye atlayacak. Onları yönetemeyeceksiniz, ama onlarla birlikte oynayabileceksiniz.”

Evolve 10 Şubat’ta PC ve diğer konsollar için satışta olacak

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post