Everest SGM-X7

Yorumlar
(6 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Oyun ekipmanları denince akıllara ilk gelen şeylerden biri pahalı ve ulaşılmaz olmaları. Everest firmasının SGM-X7 modeli oldukça ekonomik ve ulaşılabilir olması sayesinden biz oyuncuları sevindirecek.

Vatan Bilgisayarda gördüğümüz ürünü inceleme fırsatımız oldu. Oldukça iyi tasarlanmış yapısı sayesinde oyunda iyi bir deneyim yaşayacaksınız. Everest Rampage SGM-X7‘nin üzerindeki 3 Farklı led ışık seçeneği ve 3 farklı DPI seçeneği ile kolay kullanım sunarken. Sürekli olarak değişen üzerindeki led ışıklar farklı bir görsellik sağlamakta ve oyun keyfinize artı katmaktadır.

 

3

 

Elinize tam oturacak şekilde tasarlanmış olan Rampage SGM-X7 size sorunsuz bir kullanım keyfi sunar.Led ışıklı tasarımı ile görsel olarakda etkileyici bir tasarıma sahiptir. Everest Rampage SGM-X7‘nin yanında Siyah/Kırmızı renklerde tasarlanmış olan baskılı mouse pad HEDİYE !

 

6

 

Everest SGM-X7‘nin tak çalıştır özelliği sayesinde zaman kaybetmenden pratik bir şekilde kolaylıkla kurulum gerektirmeden kullanın.

Şimdi aklınıza takılmıştır peki bu kaç para. Sonuçta çoğumuz öğrenciyiz aldığımız harçlıklar anca yetiyor. İşte fiyatı 37 TL Bu ürünü aynı zamanda internet üzerinden de aynı fiyata alabilirsiniz.

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post