Enpara’da Steam İndirimleri Başladı

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Önümüzdeki günlerde zaten steam üzerinden indirim bekliyoruz. Bunun üstüne birde enpara kartınızla alacağınız alışverişlerin 50 ₺ üzerinden %50 geri veriliyor. Steam üzerinden 50 ₺ bir oyun aldığınızda 25 tl ödüyorsunuz.

Steam, League of Legends, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Playstation, Karnaval One ve Deezer üzerinden 31/12/2015’e kadar Encard’ınızla aylık toplam 50 TL’ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %50’si bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza iade edilir.

  • Kampanya 1 Ocak-31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya sadece Steam, League of Legends, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Play Station Karnaval One ve Deezer üzerinden yapılacak harcamalarda geçerlidir.
  • League of Legends ve Karnaval One üzerinden yapılacak harcamalar için kampanya başlangıç tarihi 01/06/2015’tir.
  • Kampanya sadece Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: PayPal, EFT, havale) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Steam üzerinden yapılan harcamalarda ödeme yöntemi (Payment method) olarak “Visa” seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Ödeme yöntemi olarak “Visa (National)”, “Visa (Türkiye)” veya diğer seçeneklerin seçildiği (yani ödeme için BoaCompra vb. platformlara yönlendirilen) durumlarda yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
  • Her ay Steam, League of Legends, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Play Station, Karnaval One ve Deezer üzerinden toplam 50 TL’ye kadar yapılan harcamalar için %50 iade yapılacaktır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda 50 TL’nin üzerindeki tutar için iade yapılmayacaktır. Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL iade kazanılabilir.
  • Ay boyunca yapılan harcamalara ait iadeler bir sonraki ayın en geç 5. iş gününe kadar Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Ayrıntılı Bilgi

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post