Dönüşümlü Oyun Modu Sırası devrede!

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Kumların gözlerimize dolduğu Yükseliş meydanından tutun da Ultra Rekabet Faktörü’ne kadar sınırlı oyun modları, klasik LoL formülüne yepyeni tatlar katmamızı mümkün kılıyor. Eğlence sıradaki oyun moduyla devam ediyor: Birimiz Hepimiz İçin devrede!

image-4

İsterseniz bu oyun modunu bir kez daha hatırlayalım:

Şampiyon seçimine geçtiğinizde, takımınızla birlikte hepinizin oynayacağı şampiyona karar verip şenliğin ortasına atılacaksınız. İster Gangplank’in fıçılarını art arda dizip sonu gelmez patlamaların tadını çıkarın ya da Tahm Kench’lerden matruşka yapın, ister haritayı Illaoi’nin dokunaçlarıyla donatıp dar geçitlerden geçen rakiplerinizle sırt kızartmaca oynayın. Birimiz Hepimiz İçin, şampiyonunuzu tek başınıza oynadığınız zamanlardan beş kat daha eğlenceli. Hiç olmadı, beş kat lazerle kızartma yaparsınız.

Bütün dönüşümlü oyun modlarında olduğu gibi, Şampiyonluk Ustalığı puanları kazanabilmeniz için bu oyun modunda da özel ayarlamalar yaptık. Bu modda oynarken de elde ettiğiniz zaferlerden anahtarlar kazanabilecek ve S-, S, S+ notu aldığınız (ya da hazır grubunuzdan birinin aldığı) oyunlardan sandık edinebileceksiniz.

Birimiz Hepimiz İçin modu şu anda devrede ve pazartesi gecesinin sonuna kadar oynanabilecek (dönüşümlü oyun modlarını genellikle salı sabaha karşı 01.00 ile 03.00 saatleri arasında devre dışı bırakmayı planlıyoruz).

Önümüzdeki birkaç ay boyunca Dönüşümlü Oyun Modu Sırası’nda değişik yöntemler deneyeceğiz. Örneğin ne kadar sevildiklerine bakıp, modları daha uzun bir süre açık tutabiliriz veya açık olan modları değiştirebilir veya farklı modların kurallarına ayar çekebiliriz. Bu süreçte sizin yorumlarınız bizim için çok önemli. Poro Kralı’nın karlarla kaplı Adalet Meydanı’nda görüşmek üzere!

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post