Dark Passage.ByNoGame’de Ayrılıklar Başladı!

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Avrupa’da ülkemizi temsil eden Dark Passage.ByNoGame’den beklenmeyen bir anda gelen ayrılık haberi çoğu kişiyi oldukça şaşırttı. Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya ve Anıl “HolyPhoenix” Işık, dün akşam ani bir kararla, takımla yollarını ayırdıklarını açıkladılar!anıl

Anıl “HolyPhoenix” Işık şöyle bir açıklamada bulundu:

“DP’de iki yıldır oynuyordum ve birçok başarıya imza attık böyle bir kararın bazılarınız için saçma gelebilir ama yeni takımla daha iyi olacak gibime geliyor.”

asım

Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya ise bu şekilde konuştu:

“Artık HWA’da jungle oynayacağım, tamamen kendi isteğim ile HWA’ya geçmeye karar verdim ve jungle oynayacağım.pek profesyonel bir karar olmasa da Ferit ve Şükrü ile oynamak istediğimden dolayı da kaynaklanan bir karar ve DP’deki bazı sorunlarımdan dolayı alınan bir karar. Umarım desteklerinizi boşa çıkarmam. Allstar’a da katılırsam son kez beni top lane oynarken görebileceksiniz sanırım. Bu seneki turnuvalarda görüşmek üzere yayın yapmaya devam edeceğim 1 hafta içinde. DP’ye bugüne kadar emeği geçen herkese teşekkür ederim çok güzel günler geçirdik. Çok teşekkürler herkese. Abimin yanında oynamak için çok sabırsızlanıyorum”

Dark Passage ekibi ise şu şekilde bir açıklamada bulundu:

“Hoşçakal HolyPhoenix ve fabFabulous!Dark Passage’ın şampiyon kadrosu kurulduğu günden bu yana bizimle beraber olan Anıl “HolyPhoenix” Işık ve 2013 yılında ekibimize katılan Asım Cihat “fabFabulous” Karakaya ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Kendilerine League of Legends kariyerlerinde ve hayatlarında başarılar dileriz.”

Bu haberden de anlamış olduk ki, eSpor camiasında bu sıralar transfer haberleri karşımıza çıkmaya başlayacak, bakalım ilerleyen günlerde bizi neler bekliyor.

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post