CoD: Infinite Warfare’ın İlk İçeriği Ortaya Çıktı

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Bu senenin Call of Duty oyunu olan Call of Duty: Infinite Warfare için hazırlanan Season Pass içeriğiyle birlikte dört adet indirilebilir içeriğin oyunculara sunulacağını öğrenmiştik. Bu bağlamda, yeni oyun ile ilgili olarak indirilebilir içerik bugün itibarıyla açıklandı.

Infinity Ward ve Activision ikilisi tarafından açıklanan ilk indirilebilir içeriğin adı Sabotage olacak. Sony ve Activision arasındaki anlaşma dolayısıyla ilk olarak PlayStation 4 kullanıcılarına sunulacak olan indirilebilir içeriğin tarihi 31 Ocak 2017  olarak verildi.

Bir ay sonrasında da Xbox One ve PC kullanıcılarıyla da buluşacak olan Sabotage içeriğinin detaylarına bakacak olursak, dört adet harita bizleri bekliyor. Noir, Renaissance, Neon ve Dominion olarak sıralanan bu haritalardan sonuncusu, yani Dominion, Modern Warfare 2 oyunundaki Afghan haritasının yeniden tasarlanmışı olarak karşımıza çıkacak. Noir haritasında ise Brooklyn şehrinin fütürist halini göreceğiz. Renaissance haritası ise Venedik şehrine konuk olacağız ve yoğun tempolu çatışmalar bizleri bekliyor olacak. Neon haritası ise Z şeklinde bir yapıya sahip olacak. Esasında gelecekteki şehir için savaş simülasyonu için tasarlanmış olan bu harita, uzun uzadıya bir görüş alanı ve her tür oyun stilinin uyum sağlayabileceği yan yollar içerecek. İşin ilginç yanı ise, düşmanınızı öldürdüğünüz zaman binlerce piksele ayrılacak olması.

Sabotage içeriğinin sunacağı tek şey bu dört harita mı? Tabi ki de hayır… Bu dört haritaya ek olarak, Zombies in Spaceland için Rave in the Redwoods adı altında yeni bir bölüm daha eklenecek. Bu yeni bölümde ise başrolde bulunan dört kahramanımız bir anda 80’li yıllardan 90’lı yıllara ışınlanacaklar. Rave in the Redwoods senaryosuna bakılırsa, bu defa bizi ilk bölümün aksine karanlık ve ürkütücü bir atmosfer bekleyecek.

Yeni içeriğin duyurusunun şerefine, bir de yeni bir video yayınlandı. Bu yeni video ile Sabotage içeriğine bir bakış atma fırsatı buluyoruz.

İyi seyirler!

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post