Call of Duty: Black Ops 3’ün Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Call of Duty‘nin yeni oyunu Black Ops 3 geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. 26 Nisan’da tanıtımı yapılacak oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde video yayınlanarak Black Ops 3‘e dair bilgiler aktaran Activision, oyunun 2060 yılında geçeceğini açıklamıştı. Gelişen teknoloji ve insan bedenine yansımalarını konu alacak yeni Call of Duty, bu tarafıyla Deus Ex’e benzetilmişti. Nasıl bir oyunla karşılaşacağımızı yapılacak lansman ile öğrenecek olsak da her yeni bilgi biziz heyecanlandırmaya yetiyor.

Bugün yayınlanan tanıtım resminde oyunun çıkış tarihi görünüyor. Dünya’nın en büyük perakende oyun mağazası zinciri olan GameStop, mağazalarında yer verdiği bir görselde oyunculara ön sipariş ile birlikte beta sürecine hak kazanacaklarını söylüyordu. Call of Duty: Black Ops 3‘ün çıkış tarihi olarak ise 6 Kasım 2015 işaret edilmişti.

Görselin en alt kısmında yazan yazıda ise Pc, Ps4 ve XBox One için yapılacağı yer alıyor. Buna ek olarak çıkış tarihinin yapımcı firma tarafından değiştirilebileceği ibaresi de yer almış. 26 Nisan‘da yani yarın Call of Duty: Black Ops 3‘ün tanıtımı yapılacak. En doğru bilgiyi yarın öğrenmiş olacağız.

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post