Bugüne Özel; Dirt 3’e Tüm DLC Paketleriyle Ücretsiz

Yorumlar
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Codemasters firmasının en popüler oyunlarından biri olan ve 2011 yılında çıkış yapan Dirt 3’e Humble Bundle sayesinde tek bir kuruş ödemeden, şartsız şurtsuz tüm DLC paketleriyle birlikte bugün ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz!

Bilgisayar platformunda yarış oyunları dediğimizde akla sayılı isim geliyor. Şimdiye dek tarihe geçmiş ve en kaliteli oyunların yapımcı firmalarından biri olan Codemasters da hiç kuşkusuz onlardan biri. F1, Grid, Colin McRae Rally gibi efsane serilere sahip olan Codemaster’ın yine en popüler yarış oyunu serilerinden biri olan Dirt’ün 2011 yılında çıkış yapan 3. oyunu Humble Bundle üzerinden Complete Editionversiyonuyla bugüne özel ücretsiz olarak sunuldu. Yani, bugün sahibi olacağınız paketle Dirt 3’ün tüm DLC paketlerine de sahip olmuş olacaksınız.

Tıpkı diğer tanıtımlarda olduğu gibi Dirt 3 sadece bir güne özel bir kıyak değil, oyuna ücretsiz sahip  olmanız durumunda oyun tümüyle sizin oluyor ve Steam kütüphanenizdeki yerini almış oluyor. Daha ne olsun? :)

Dirt 3’e ücretsiz olarak sahip olmak içinse yapmanız gereken buradaki linke tıkladıktan sonra Steam hesabınızla ilişkili bir Humble Bundle hesabından oturumunuzu açmak yada yoksa ücretsiz olarak gerekli hesapları oluşturmak hepsi bu kadar.

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post