Bu Sene PlayStation 4 İçin Harika Oyunlar Çıkacak

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Twitter üzerinden nightygale isimli bir kullanıcı tarafından yöneltilen soruya Shuhei Yoshida tarafından verilen cevaba bakılırsa, Detroit: Become Human ve Dreams oyunları bu sene içerisinde piyasaya çıkmayacaklar.

Oyun severler olarak oldukça güzel bir yılı geride bıraktık. Gerek bilgisayar için, gerek ev konsolları için ve gerekse de mobil cihazlar için yayınlanan birbirinden kaliteli yapımlarla buluştuk. Bu kaliteli yapımlardan PlayStation 4 için özel olarak geliştirilmiş olan Uncharted 4: A Thief’s End ve The Last Guardian gibi yapımlar, aklımıza iz bırakan yapımlar oldu. Peki 2017 yılı için bu platforma hangi oyunlar gelecek?

Dün PlayStation EU Youtube kanalı üzerinden yayınlanan bir fragman ise bizlere bu sorunun cevabını verdi. Bildiğiniz gibi Guerilla Games tarafından geliştirilmekte olan Horizon: Zero Dawn oyununun esasında geçtiğimiz senenin son çeyreğinde çıkmasını beklemiştik, ama alışılagelmiş bir ertelenme haberi ile bu sene içerisinde çıkacağı onaylanmıştı. Bunun haricinde, listemizde Detroit: Become HumanGran Turismo SportNieR: AutomataUncharted: The Lost Legacy gibi isimler de yer alıyor.

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post