Yorumlar
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

Nasıl gidiyor, alfa testçileri?

Önceden duyurduğumuz üzere, Ganimet ve Kulüpler bu yama süresi içinde alfa istemciye gelecek. Bu konuda bazı güncel bilgiler vermek istiyoruz.

Ganimet sistemi büyük ölçüde mevcut istemcide olduğu gibi çalışmaya devam ediyor ancak kulüpleri elden geçirdik ve Arkadaşlar sekmesinin (önümüzdeki süreçte Sosyal olarak adlandıracağız) altında kulüplere özel bir bölüm açtık. Artık Kulüpler, ekranınızın alt kısmından fırlamak yerine Arkadaşlar (Sosyal) sekmesinde kendilerine ait bir yerde duracak.

Artık istemcinin boyutunu da değiştirebileceksiniz. Boyut değiştirme işlemini CTRL (Mac bilgisayarlarda Command) tuşuyla beraber artı (+) veya eksi (-) tuşlarına basarak yapabilirsiniz. Ayrıca ayarlar menüsüne de boyut değiştirmek için seçenekler koymayı düşünüyoruz. Bu özelliğin sizin denemelerinizde düzgün çalışıp çalışmadığıyla ilgili lütfen bize bilgi verin.

graf2tr

Mağaza’da RP satın alma özelliğini de erteledik. Bunun dışında Mağaza düzgün çalışıyor; ancak sahte internet paralarınızı yüklemek için mevcut istemciyi kullanmanız gerekecek. Her şey planladığımız gibi giderse bu ve özel oyun kurma özellikleri sıradaki yamada açılacak! (Ancak her şeyin genellikle planladığımız gibi gitmediğini de hatırlatalım.)

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post