2017 Dereceli Sezonu’na merhaba

Yorumlar
Lütfen Konuyu Değerlendirin
Loading...
Klavye okları ile haberler arasında gezinebilirsiniz

2017 Dereceli Sezonu başladı!

Dereceli Sıralar

Bu yıl Sihirdar Vadisi’nde dilediğin rekabet basamaklarını tırmanabileceğin iki sıra var: Tekli/Çiftli ve Esnek. Bağımsız sıralamalar ve ustalaşacak farklı becerilerle, iki sırada da zirveye tırman ve ilave sezon sonu ödüllerinin sahibi ol!

Dereceli Esnek’in Uğursuz Koruluk’a gelişiyle birlikte sıraya ister tek başına ister grup olarak gir ve adını Gölge Adalar sunaklarına kazı.

Yerleştirmeler

Bu Sezon Öncesi Dönem, daha önce hiç olmadığı kadar kısa geçti ve 2017 Dereceli maceran, Tekli/Çiftli ve Esnek sıralarda yapacağın yepyeni onar yerleştirme karşılaşmasıyla başlayacak. Sezon Öncesi Dönem’de topladığın sonuçlar 2017 Dereceli Sezonu’na başlayacağın konumu etkileyecek ama büyük ihtimalle çoğumuz geçen sezonu noktaladığımız konumun altında başlayacağız.

Şampiyon Ustalığı Sandıkları

Yeni sezonun başlangıcı, ganimet toplamak için yeni bir şans demek. Bir şampiyonla S- veya üzeri not aldığında ya da sıraya girdiğin biri bu notu alsın ve Hextech Sandığı kazan. Önceki sezonlarda da olduğu gibi bir sonraki sıfırlamaya kadar her şampiyon başına sadece bir sandık kazanabilirsin.

Oyun Tekrarı

O muhteşem beşte beşinin dillere destan olmasını ister misin? Ormandaki rotalarını en ince ayrıntısına kadar incelemeye ne dersin? Son maçta rakip Baron Çukuru’nda ne kadar bekledi acaba? İstemci güncellemesiyle oyun tekrarlarını, oyun sonu ekranı veya karşılaşmalar sekmesinden indirebilir ve paylaşmak ya da incelemek istediğin önemli anları klip hâline getirebilirsin.

Esnek IP Takviyesi (Tekli oynayanlar için bile!)

Dereceli Esnek sırayı sezonun ilk haftası boyunca geçerli olacak sabit bir IP Takviyesi ile açıyoruz. 8 Aralık 03.00‘dan 15 Aralık 02.59‘a kadar Dereceli Esnek sırada +%50 fazladan IP kazanacaksın. Yalnız bir savaşçı olman, beş kişilik ordunun yılmaz bir neferi olman ya da ikisinin arasında gidip gelmen hiç fark etmez; herkes aynı IP ilavesinden faydalanacak.

Unutmadan: IP takviyelerinin uygulamasındaki sınırlamalar nedeniyle tekli oynayanlar bu takviyeye eklenmemiş gibi görünecek ama bu tamamen görsel bir sorun; oyunun sonunda +%50 fazladan IP’ni kazanacaksın!

Bol şans ve iyi eğlenceler!

Önerilen Yazı

Related Yazıları

Yorum Yazın post